Poznaj naszą pre...

Historię

2010. PHP Fusion. Tu wszystko się zaczęło. Prymitywny portal o grach komputerowych odwiedzany chyba tylko przez jego twórcę. Kilka gier przeglądarkowych umieszczonych za pomocą ramek z jakiegoś serwisu, a sam "portal" oparty na bezpłatnie dostępnym szablonie. Czymś niesamowitym było wtedy umieszczenie spadających płatków śniegu zimową porą oraz automatyczne włączenie "Jingle Bell Rock" (klasyk).

2012. Latem 2012 roku zaczęło się tworzenie za pomocą średniej jakości kreatorów, aby poznać podstawy struktur języka HTML służącego do budowania witryn. Wkrótce ten amatorski rozwój ruszył o mały krok do przodu - modyfikowanie darmowych szablonów (X)HTML i podstawy grafiki, a także był to czas na rozpoczęcie nauki najbardziej znanych systemów zarządzania treścią.

A teraz przenieśmy się do...

Dzisiaj

2013. Jesteśmy już chwilę za pierwszym "Hello World" uruchomionym na tanim serwerze jednej z bardziej dziś (wówczas jeszcze nie) znanych firm hostingowych w Polsce. Tutaj stawiane były także pierwsze kroki w kierunku grafiki i pierwsze podstawowe strony internetowe o... wszystkim ;-).

2014. Nieustanny rozwój, rozpoczęcie działalności ukierunkowanej na zlecenia jako freelancer, a niedługo potem w grupie freelancerów. W 2014 roku pojawiła się inspiracja branżą hostingową, podstawy działania serwerów internetowych i systemu Linux (zaczynając od prostych operacji).

2017. Przez ostatnie 3 lata sporo się zmieniło. Znaczny przyrost umiejętności w zakresie webmasteringu. Pojawiła się także najnowsza wersja języka HTML - HTML5. To był milowy krok dla większości stron działających w sieci. Dziś stanowimy zgrany zespół FabrykiReklamy.

2018. Nadal istniejemy i mamy się doskonale. Stawiamy na ciągły rozwój i pniemy na sam szczyt góry zwanej naszym wspólnym sukcesem :).

Zadzwoń do nas:

533 00 21 24

Adres e-mail:

kontakt@fabrykareklamy.net

Czekamy na Ciebie:

10:00 - 18:00